Banner
Hizmetler
Sakarya'dan Sizlere...
Sakarya'dan Sizlere... Avrasya Zirai firmasında çeşitli süs bitkilerini inceleyerek dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
 
tümü »
 
Süs Bitkisi Üretimi ve Bakımı
Süs Bitkisi Üretimi ve Bakımı Bitkilerin üretiminde firmamız, çalı grubunda 2 litre ve 5 litre saksılarda 100.000 adetlik üretim kapasitesine sahip olup, sektördeki diğer firmalara bitki tedariği ve nakliyesi hizmetlerini de vermektedir.
 
tümü »
 
 
Sakarya Fidan Yetiştiriciliği
Sakarya Fidan Yetiştiriciliği En kaliteli hizmeti müşteriye sunmak için ziraat mühendisleri tarafından kurulan firmamız, deneyimli personelleriyle de iyi işler çıkarmaya devam ediyor.
 
tümü »
 
Saksı Çiçekleri
Saksı Çiçekleri Uzun ömürlü saksı çiçekleri ile hem evinize renk katabilir hem sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.
 
tümü »
 
 
AVR Süs Bitkileri
AVR Süs Bitkileri Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız süs bitkisi sektöründe hızla yükselmeye devam edecektir.
 
tümü »
 
Altuni Taflan
Altuni Taflan Altuni Taflan peyzaj uygulamalarının vazgeçilmez çalısıdır.
 
tümü »
 
 
Dış Mekan Süs Bitkileri
Dış Mekan Süs Bitkileri Dış mekan süs bitkileri çevre düzenlenmesinde kullanılan süs bitkileridir.
 
tümü »
 
Bodur Alev
Bodur Alev Normal Alev ağacına göre daha ufak yaprakları vardır.Küresel formlu ve bol sürgünlü mükemmel bir bitkidir.Alçak çit uygulamalarında iyi bir alternatiftir.
 
tümü »
 
 
Şimşir
Şimşir Yeşilimsi sarı renkte çiçekler açan ve çoğunlukla bordür ve giriş bölgelerinde kullanılan, daima yeşil kalan çalı türü bir bitkidir.
 
tümü »
 
Ardıç
Ardıç Ardıç ağacı dağlık alanlarda rahatlıkla üremekte ve yetişmektedir.Bu nedenle dağ yaşamını benimsemiş konar göçer kültürlerde ardıç ağacı önemli bir yere sahiptir.
 
tümü »
 
 
Leylandi
Leylandi Melez servi olarak da adlandırılan Leylandi bitkisi iki ayrı tür olan Alaska sediri (Chamaecyparis nootkatensis) ve Monterey (Kaliforniya'da bir kasaba)...
 
tümü »
 
Bodur Nandina
Bodur Nandina Kış bahçeleri için çok kullanışlı bir bitkidir.
 
tümü »
 
 
 
 
 
Pro WEB